REKLAMA
REKLAMA

Ważna wygrana Byków

dodał: Michał Machowski  |  źródło: eredivisie.pl  |  27.02.2015 22:13
Dopiero w ostatnich sekundach Dordrecht zapewnił sobie zwycięstwo z Go Ahead Eagles, ale za to jakże ważne! Strata do Bredy stopniała tym samym z sześciu do trzech punktów.

Pierwsze pół godziny w wykonaniu gospodarzy było fatalne. Przyjezdny byli stroną dominującą i nie potrafili wykorzystać żadnego z licznych błędów popełnionych przez Byki w dużej mierze dzięki dobrej dyspozycji Filipa Kurto.

Dziesięć minut przed przerwą Go Ahead objął prowadzenie. Po podaniu Duitsa, szybszy od bramkarz Dordrechtu był krytykowany ostatnio Plet i czubkiem buta zdobył bramkę. Były napastnik Heraclesu w szóstym meczu zdobył pierwszego gola. Przed przerwą gospodarze zdołali odpowiedzieć za sprawą Fortesa.

Na początku drugiej części było gorąco pod bramką gości. Schenk nieomal nie wpakował piłki do własnej bramki. Czujny był w tek sytuacji van der Hart i odbił piłkę na rzut rożny.

Nic nie wskazywało na wygraną miejscowych, tymczasem w doliczonym czasie z gry komplet punktów, dający nadzieję na utrzymanie w Eredivisie zapewnił Klaiber.

Dordrecht - Go Ahead Eagles 2:1 (1:1)
0:1 Plet 36'
1:1 Fortes 44'
2:1 Klaiber 90'

Pełna statystyka meczu
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy