REKLAMA
REKLAMA

Dordrecht vs Feyenoord

dodał: Michał Machowski  |  źródło: eredivisie.pl  |  14.03.2015 11:05
Na koniec zmagań w 27. kolejce holenderskiej Eredivisie, Feyenoord pojedzie do Dordrechtu zmierzyć się z outsiderem i murowanym kandydatem do spadku.

Fred Rutten nie widzi perspektyw w zespole z Rotterdamu i dlatego podjął decyzję o odejściu po zakończeniu sezonu. Do tego czasu szkoleniowiec zamierza wywalczyć miejsce na podium.

Po ostatniej kolejce Feyenoord znów jest na trzecim miejscu, dzięki wygranej z Bredą i wpadce Alkmaar. AZ w 27. kolejce zdążył już przegrać w piątkowy wieczór w Arnhem, dlatego przed Portowcami szansa na to, by odskoczyć stawce na cztery punkty.

Rutten próbował przed meczem z "Bykami" zapewniać, że Dordrecht to bardzo solidny rywal i przed jego zespołem bardzo ciężkie spotkanie, ale to raczej próba utrzymania koncentracji w zespole przed starciem z outsiderem. Jeżeli bowiem Feyenoord zagra na swoim optymalnym poziomie, o wygraną fani z Rotterdamu mogą być spokojni.

Niestety trener wciąż nie ma do dyspozycji Kazima-Richardsa, ale tureckiego napastnika może zastąpić Mitchell Te Vrede. Pokazał to przed tygodniem, gdy dwukrotnie pokonał bramkarza NAC. Nie jest do jego dyspozycji także Jean-Paul Boetius, za to w pełni sił jest Elvis Manu.

15.03. godz. 16:45 Dordrecht - Feyenoord

Typ Eredivisie.pl: 1:3
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy