Tottenham znowu wygrywa

Christian Eriksen
Obserwuj nas w

Gracze Tottenhamu wygrali u siebie z Leicester 3:1. Dla Spurs to czwarty kolejny triumf.

Czytaj dalej…

Piłkarze gości mogli objąć prowadzenie już w ósmej minucie, lecz swojej okazji nie wykorzystał Maguire.

W 19. minucie przed szansą stanął Rose, ale dobrze w bramce rywali spisał się Schmeichel.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy do 33. minuty. Wtedy to do siatki Lisów trafił Sanchez.

Po godzinie gry powinno być 1:1. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Vardy.

Ta sytuacja zemściła się kilka minut potem, kiedy duńskiego bramkarza Leicester pokonał jego rodak – Eriksen.

Kilkadziesiąt sekund potem goście powinni zdobyć bramkę kontaktową, ale golkiper Kogutów poradził sobie z próbą Barnesa.

W 76. minucie na listę strzelców wpisał się Vardy. Końcówka zapowiadało się zatem znakomicie.

Gospodarze nie tylko utrzymali korzystny dla siebie wynik, ale w doliczonym czasie gry zdobyli bramkę na 3:1. Jej autorem był Son.

Tottenham – Leicester 3:1 (1:0)

1:0 Sanchez 33′
2:0 Eriksen 63′