Primeira Liga: Niespodziewana porażka Porto

Primeira Liga
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Primeira Liga

W środowy wieczór rozegrane zostały pierwsze mecze w ekstraklasie portugalskiej po koronapauzie. Do niespodzianki doszło w na Estadio Municipal 22 de Junho, gdzie Familicao pokonało 2:1 faworyzowane FC Porto.

Czytaj dalej…

W pierwszym środowym spotkaniu 25. kolejki portugalskiej ekstraklasy Porimonense pokonało u siebie 1:0 Barcelos. Gola na wagę wygranej gospodarzy strzelił w 49. minucie Lucas Fernandes, wykorzystując podanie Henrique.

Hit dnia zaczął się jednak o godzinie 22:00 czasu polskiego. Smoki, mimo że przystępowały do swojej potyczki w roli faworyta, to od 48 minuty przegrywały 0:1 po golu Fabio Martinsa. Co prawda w 74. minucie wyrównał stan rywalizacji. Ostatnie słowa należało jednak do gospodarzy, którzy dzięki trafieniu Pedro Goncalvesa wygrali 2:1.