Celta na remis z Betisem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  04.07.2020 19:00

La Liga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
W pierwszym sobotnim starciu 34. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy Celta Vigo zremisowała na swoim stadionie z Realem Betis. Tym samym żadna z ekip nie była w stanie wrócić na zwycięski szlak po porażkach ze środka tygodnia.

Bój na Abanca-Balaidos był starciem o spokojne zakończenie sezonu. Celta chciała odskoczyć od strefy zagrożonej spadkiem. Z kolei team z Andaluzji miał nadzieję na swoje drugie zwycięstwo w delegacji w trakcie trwającej kampanii.

Po pierwszych trzech kwadransach rywalizacji więcej powodów do radości mieli gospodarze, którzy w 22. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Nolito. Ofensywny zawodnik Celty popisał się celnym uderzeniem z rzutu wolnego, więc do przerwy miał miejsce wynik 1:0 dla teamu Oscara Garcii.

W drugiej połowie jedenaście minut przed końcem podstawowego czasu gry do wyrównania doprowadził natomiast Zouhair Feddal. Tym samym obie ekipy zmuszone były podzielić się punktami. Celta zaliczyła 14. a Betis 11. remis w trakcie trwającej kampanii.