REKLAMA
REKLAMA

Leicester szuka następcy Chilwella

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  28.08.2020 08:22
Leicester szuka następcy Chilwella

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Z Leicester City w ostatnich dniach pożegnał się Ben Chilwell. Reprezentant Anglii przeniósł się za 50 milionów funtów do londyńskiej Chelsea. Klub z King Power Stadium przygotowuje się już na sprowadzenie jego następcy. Na liście kandydatów, którzy mogliby zasilić szeregi drużyny Brendana Rodgersa znajduje się kilka nazwisk.

Jak informuje Sky Sports, na celowniku Leicester znaleźli się między innymi Nicolas Tagliafico (Ajax Amsterdam) i Robin Gosens (Atalanta Bergamo). Na przeszkodzie w sfinalizowaniu ewentualnych transferów mogą jednak stanąć oczekiwania finansowe obecnych klubów zawodników, które oczekują za nich około 40 milionów funtów. To o wiele więcej niż Leicester jest gotowy zapłacić.

Bez pośpiechu


Przedstawiciele Leicester City nie zamierzają się jednak spieszyć z podejmowaniem decyzji w tej sprawie. Aktualnie do dyspozycji trenera Brendana Rodgersa pozostają, mający już duże doświadczenie Christian Fuchs oraz utalentowany Luke Thomas, który na początku tygodnia podpisał nowy długoterminowy kontrakt z klubem.

Angielskie kluby transferów mogą dokonywać aż do 5 października, dlatego też można spodziewać się, że Leicester będzie cierpliwie czekało, mając nadzieję na pojawienie się jakiejś okazji lub obniżenie oczekiwań ze strony Ajaksu lub Atalanty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco