REKLAMA
REKLAMA

ETOTO TV: Wichniarek przed meczem Holandia - Polska [wideo]

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ETOTO TV  |  04.09.2020 16:03
ETOTO TV: Wichniarek przed meczem Holandia - Polska [wideo]

Jerzy Brzęczek  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Reprezentacja Polski dzisiaj wieczorem zmierzy się w Amsterdamie z Holandią w starciu Ligi Narodów UEFA. Tym samym Biało-czerwoni rozegrają swoje pierwsze spotkanie po kilkumiesięcznej przerwie, która byłą podyktowana pandemią koronawirusa. Tymczasem swoje przemyślenia na łamach "ETOTO TV" przedstawił Artur Wichniarek.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Program z udziałem eksperta piłkarskiego na co dzień współpracującego ze stacją Polsat został wyemitowany na kanale wideo Etoto zakładów bukmacherskich. W audycji poruszone były tematy dotyczące między innymi braku Roberta Lewandowskiego na zgrupowaniu reprezentacji Polski, czy przecieków w kwestii wyjściowego składu Biało-czerwonych.

Wichniarek przekonuje, że napastnikowi Bayernu Monachium należał się urlop. - Rozgorzała ogromna dyskusja na temat Roberta Lewandowskiego. Wielu mówi, że kocha Bayern Monachium, a nie kocha reprezentacji. Pojawiają się pytania, jak to możliwe, że nie pojawił się na reprezentacji? Przecież to jest maszyna, a maszyna musi cały czas chodzić. Moim zdaniem zawodnikowi należy się jednak odpoczynek. Nie tyle fizyczny, co mentalny - mówił były reprezentant Polski.

Artur Wichniarek przed meczem Holandia - Polska w ETOTO TV


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco