REKLAMA
REKLAMA

Holandia - Hiszpania: transmisja, gdzie oglądać online?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  11.11.2020 10:31
Holandia - Hiszpania: transmisja, gdzie oglądać online?

David De Gea  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dzisiaj o godzinie 20:45 rozegrany zostanie towarzyski mecz: Holandia - Hiszpania. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo - w telewizji i online.

Holandia - Hiszpania: środowy szlagier


Dzisiejsze spotkanie na Johan Cruijff ArenA to bez wątpienia najciekawiej zapowiadający się pojedynek z listopadowych towarzyskich meczów drużyn narodowych. Dla selekcjonerów obu reprezentacji będzie to doskonała okazja nie tylko do sprawdzenia nowych wariantów gry i nowych zawodników, ale także przygotowanie swoich drużyn do czekających je decydujących meczów w Lidze Narodów.

Prowadzona przez Franka de Boera reprezentacja Holandii będzie chciała również przerwać serię czterech kolejnych meczów bez wygranej. Zapoczątkowała ją jeszcze we wrześniu, kiedy u siebie przegrała 0:1 z Włochami w Lidze Narodów. W październiku Pomarańczowi ulegli u siebie także Meksykowi (0:1) w towarzyskim meczu oraz zanotowali dwa remisy w Lidze Narodów (0:0 z Bośnią na wyjeździe i 1:1 z Włochami na wyjeździe).

Reprezentacja Hiszpanii jeszcze niedawno mogła pochwalić się fantastyczną passą 15 kolejnych meczów bez porażki, ale została ona przerwana w październiku. Drużyna Luisa Enrique, podobnie jak inne europejskie reprezentacje, rozegrała wówczas trzy spotkania. Po bezbramkowym remisie w towarzyskim meczu z Portugalią oraz pokonaniu u siebie 1:0 Szwajcarii w Lidze Narodów, Hiszpanie niespodziewanie musieli uznać wyższość Ukrainy w wyjazdowej konfrontacji (0:1).

Holandia - Hiszpania: transmisja na żywo w TV


Dzisiejsze spotkanie, które rozegrane zostanie w Amsterdamie będzie dostępne w polskiej telewizji. Z towarzyskiego meczu: Holandia - Hiszpania: transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Holandia - Hiszpania: transmisja online


Transmisja dzisiejszego towarzyskiego meczu w Amsterdami będzie również dostępna w internecie. Mecz Holandia - Hiszpania: online na żywo obejrzysz na platformie IPLA (dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS) po wykupieniu dostępu do pakietu Ipla Polsat Sport Premium.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy