REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
MistrzCalcio
obserwuj
utworzony : 06 października 2017 15:22
ostatnie logowanie : 08 marca 2020 02:15  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :brak danych
ulubiona drużyna :
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

21:38, 21-10-2020 użytkownik: xxBANGxx
Skomentował artykuł
21:36, 21-10-2020 użytkownik: xxBANGxx
Skomentował artykuł
19:49, 21-10-2020 użytkownik: xxBANGxx
Skomentował artykuł
00:01, 21-10-2020 użytkownik: xxBANGxx
Skomentował artykuł
22:59, 20-10-2020 użytkownik: xxBANGxx
Skomentował artykuł
21:58, 20-10-2020 użytkownik: xxBANGxx
Skomentował artykuł
21:43, 20-10-2020 użytkownik: xxBANGxx
Skomentował artykuł
21:28, 20-10-2020 użytkownik: xxBANGxx
Skomentował artykuł

Ostatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Juve górą w Derby d'Italia!
08.03.2020 23:37
No i macie swoje prowo , Vieri wrócił xd
artykuł: Juve górą w Derby d'Italia!
08.03.2020 23:18
Bang dołącza do prowokatorów,zresztą zawsze nim był.
artykuł: Juve górą w Derby d'Italia!
08.03.2020 23:04
dostojnyfarmata

Przecież wielu się wypowiedziało i nie wiem co mają poprzednie dyskusje do tego meczu... Za to tacy jak Posesivo,Szczerytroll,Semprealex,Gr andeJuve... no i ty też próbujesz tu coś wywołać , a Interiści wypowiadają się po meczu jak widać.
artykuł: Juve górą w Derby d'Italia!
08.03.2020 22:41
Inter całkowicie siadł po stracie bramki, Juve było po prostu lepsze.  
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
08.03.2020 13:55
No przecież się przyznałem wojo ,że się pomyliłem i kwota 24 mln dotyczyła czegoś innego, chyba nie czytałeś.

Bang
Cyk projekcja.
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
08.03.2020 13:26
Dalej się orzesz, Angelli już został ostro zjechany przez kibiców Atalanty i tak,takie gadanie to brak szacunku do Atalanty i innych małych klubów, które mogłyby być na miejscu klubu z Lombardii,przecież został zjechany przez kibiców Juve, oni wyraźnie nie pochwalają tego co powiedział o Atalancie

Widzę,że zaczynają się ataki personalne, niedawno zarzucałeś Zhangowi nazywanie kogoś klaunem ,a dziś nazywasz mnie pajecem i dzbanem , kolejny przykład hipokryzji i samo zaorania. No ale dawaj napisz coś jeszcze,ośmieszaj się dalej.
artykuł: Rozgrywki Serie A zawieszone?!
08.03.2020 13:07
Nie wierze, jak można się tak bawić ? Robić idiotów z ludzi co chwile zmieniając decyzję. Oni chyba chcą doprowadzić do zamieszek.
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
08.03.2020 12:58
Nie wierze w typa, ośmiesza się,a dalej w to brnie ,ktoś ze środowiska kibiców Juve powinien tobą potrząsnąć może wtedy otworzyłbyś oczy na swoją głupotę.Najgorsze jest to ,że to nie troling tylko niski iloraz inteligencji.
artykuł: Derby d'Italia. Juventus vs Inter. Zapowiedź, typy, kursy
08.03.2020 12:42
Ciężko przewidzieć wynik , liczę na 3 pkt
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
08.03.2020 12:10
No ty serio masz jakieś problemy z myśleniem xd
Najpierw zarzucasz Amazonowi brak czytania ze zrozumieniem i że Inter to stan umysłu , potem twój drugi komentarz wyraźnie wskazuje na to ,że to ty nie potrafisz czytać i cyk hipokryzja

Najpierw bronisz,potem jednak twierdzisz ,że nie pochwalasz,a nawet nie przeprosiłeś amazona za swoją głupotę. Od soboty piszesz o tym ,że kibice Interu powinni się wstydzić i przepraszać,a ja się dziwie ,że tobie jeszcze nie wstyd, bo się ostro zaorałeś w ostatnich dniach i ludzie zmienili o tobie zdanie o 180 stopni. Ty serio masz jakieś problemy poznawcze i to tak duże ,że to niepojęte.
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
08.03.2020 11:49
xxBANGxx | 06.03.2020 11:24 Agnelli wypowiadał się w kontekście Superligi, więc jeśli ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, to znowu będzie najeżdżał na prezesa Juventusu, że ten nie szanuje Atalanty. Interiści to stan umysłu.     xxBANGxx | 06.03.2020 13:24 Czytając tę wypowiedź na JuvePoland, wywnioskowałem tyle, że całość dotyczyła SuperLigi, której zwolennikiem jest Agnelli. Co nie zmienia faktu, że mógł sobie darować tego typu teksty o Atalancie, bo słabo to wyszło. Na pewno u mnie nie zapunktował tą wypowiedzią. Wręcz przeciwnie, zdecydowanie tego nie pochwalam. Jednakże to też nie zmienia faktu, że rozumiem jego tok myślenia. O samej SuperLidze wypowiedziałem się już wyżej, ale mogę powtórzyć - 3x NIE. Odpisałem Ci w miarę kulturalnie, choć wciąż mnie obrażasz i nazywasz hipokrytą. Znaj moją dobroć.

Proszę bardzo :) Teraz chyba czas się wstydzić ,uderzyć w pierś i przeprosić za zachowanie które trwa od soboty.

artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
08.03.2020 11:29
Zmiotłeś podłogę haha gościu przecież w tych wszystkich punktach piszesz o swoich domysłach,a nie o faktach, jeśli chodzi o Atalante to pierw piszesz,że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem i chodziło o superligę, twierdzisz ,że Inter to stan umysłu ,a potem nagle zmieniasz zdanie  , orząc się niemiłosiernie. Gdzie po tym wpisie twój legendarny wstyd i przepraszam ? Przecież to idealnie pasuje do mojej koncepcji i do tego ,że jesteś hipokrytą . Teraz widzę ,że nie jesteś trollem jesteś zwyczajnie głupi.Pod tym newsem też się zaorałeś, przecież wyjaśniłem czemu te liczby są z dupy wyjęte,ale ty dalej swoje, każdy też ci tłumaczy ,że chodziło nam o terminarz,na co też wskazuje moja odpowiedź do twoich punktów,ale ty dalej klapki na oczach i brniesz w swoją głupotę.        
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
08.03.2020 03:02
Więc tak ,zaorałeś się jeszcze Broniąc Angelliego "
xxBANGxx | 06.03.2020 11:24
Agnelli wypowiadał się w kontekście Superligi, więc jeśli ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, to znowu będzie najeżdżał na prezesa Juventusu, że ten nie szanuje Atalanty. Interiści to stan umysłu" Atakując Zhanga który bardzo dobrze wypowiedział się na temat szefa Lega Calcio,bardzo trafna wypowiedź(mimo że ostra) na temat gościa który doprowadził do burdelu,zresztą gość chciał się podać do dymisji bo wiedział co nawywijał.Twierdząc,że kibice Interu powinni się wstydzić i przepraszać pod tym newsem. Wielu użytkowników miało cie tu za jednego z normalnych kibiców Juve ,ale zmienili zdanie i nawet pisali ci o tym, zarzucasz wielu użytkownikom brak czytania ze zrozumieniem ,a sam masz z tym problemy , na tyle duże ,że można odnieść wrażenie ,że w ogóle nie czytasz tego co się do ciebie pisze.  
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
08.03.2020 02:44

xxBANGxx | 02.03.2020 16:41
Ok, sam tego chciałeś.
1. To oczywiste, że kluby są niezadowolone. Wszystkie bez wyjątku. W grę wchodzą duże pieniądze, w grę wchodzi terminarz, który jest napięty. To nie są prawdy objawione, i nie pisz mi głupot, że kibica Interu to martwi, bo wam chodzi tylko o swoją sprawiedliwość. Nie ważne czy jest słuszna, czy też nie.
2. Wzburzyło was to, że mecz z Juventusem został odwołany, bo widzieliście szanse na zwycięstwo przy pustych trybunach. Stąd ten płacz. Jakoś nie słyszałem, żeby któryś z Twoich kolegów po szalu narzekał, że odwołano mecz Torino w poprzedniej kolejce, czy właśnie mecz Interu z Sampdorią. Wtedy było w porządku, więcej czasu na Juventus. Wiadomo. A jak odwołano mecz w Turynie to zaczął się lament. I nie mieszaj w to kibiców Fiorentiny czy Udinese, tu nie o to chodzi.
3. To nie jest walka o sprawiedliwość i równouprawnienie, bo w tym konkretnym wypadku ciężko stwierdzić kto nie jest pokrzywdzony. No może oprócz takich klubów jak Lazio, które gra regularnie. To jest szukanie wymówek, tworzenie problemów co potwierdził Marotta w swojej wypowiedzi (ewidentnie pasowało wam granie przy pustych trybunach). Takie fair play według kibiców Interu.
4. Sytuacja jest na niekorzyść Interu tylko z perspektywy ich kibiców. Przecież Juventus tez będzie musiał rozegrać ten zaległy mecz, tak jak i inne kluby, których spotkania zostały odwołane. Juventus również gra na trzech frontach, ale tego nie widzimy, prawda? To jest po prostu niesamowite jak próbujecie tutaj manipulować faktami, przy tym tworząc swoje własne teorie. Cierpi tylko Inter, reszta już mniej. Wiadomo.
5. Problem ma cała liga. Problem mają kibice. Czuć napięcie, ale nie ma co się dziwić. Sytuacja jest spcyficzna i trudna. Z waszych postów da się wywnioskować tyle, że zmieniła się narracja. Teraz brzmi ona tak - czekamy aż się okaże kogo faworyzuje liga. Nie piszecie wprost, ale wiadomo, że chodzi wam o Juventus. Stąd te setki komentarzy przepełnionych żalem. To są brudne zagrywki, których nie popieram. Szkoda, że nie tak ciężko jest spojrzeć na to w ten sposób - Inter ma zaległe mecze, ale zaległości ma też Juventus, Torino, Parma itd.
6. Brak terminu dla meczu z Sampdorią to najmniejszy problem dla kibiców Juventusu. To już sprawy Interu i ligi. Po co o tym wspominać, skoro nas to nie dotyczy? Inne mecze również nie mają jeszcze terminów, ale fakt - tylko Inter jest tu pokrzywdzony. Bełkot.
7. Termin dla takiego meczu jak Juventus-Inter znalazł się od razu, bo zapewne takie mecze są priorytetem dla ligi, a także jej wizytówką. Tutaj napisz może list do prezesa Serie A. Zapytaj czemu tak, a nie inaczej.
7. LE to LE, niezależne od Serie A rozgrywki. Czego tu nie rozumieć?

Mógłbym więcej, ale już mam dość tego tematu. Tak czy siak, szach mat.


MistrzCalcio | 02.03.2020 17:37
1.Jeszcze niedawno pisałeś ,że tylko Inter ma z tym problem i tylko jego kibice lamentują, ten argument został zbity, nie tylko przez kibiców Interu ale też przez trenerów innych drużyn.Przestań wróżyć o co chodzi kibicom Interu na swoje widzimisię,zostało ci to wytłumaczone ,ale ty dalej masz klapki na oczach i idziesz zaparte ze swoimi przekonaniami, chodzi o to ,że termin meczu z Juve został ustalony zaraz po odwołaniu i wciśnięty w najgorszy możliwy termin, nie znamy terminu meczu z Sampdorią która miała pierwszeństwo bo mecz został odwołany wcześniej.

2.I tu znowu twoje "widzimisię" Z Sampdorią to był pierwszy odwołany mecz wiec jakoś to się przegryzło,uwierz ,że każdy miał ochotę obejrzeć ten mecz w terminie,a nie czekać *h** wie do kiedy.Nie wiem czy potrafisz sobie to wyobrazić ,ale każdy kibic Interu czekał na ten mecz i ostatecznie musiał przyjąć tą decyzje nie mając wyboru. Sytuacja związana z Derby Italia jest zupełnie inna, tu pierw mecz przy przy pustych trybunach ,na co nie narzekaliśmy i uznaliśmy,że widocznie tak musi być skoro sami niedawno graliśmy przy pustych trybunach.Absurdalne propozycja przeniesienia meczu na poniedziałek (Marotta wyjaśnił) Potem wciśniecie meczu na koniec sezony robiąc nam maraton z samymi koniami.    
3.No w twoim mniemaniu mecz tylko z kibicami Juve to ta sprawiedliwość,czy też wciśniecie nam Juve przed Sampdorią w terminarzu.Oczywiście ,że to walka o sprawiedliwość bo albo gramy wszyscy przy pustych trybunach,albo mecze są kolejno przekładane lub też zawieszamy/kończymy rozgrywki.
4.Tak Juventus też będzie musiał rozegrać ten mecz,ale jakim prawem mecz został rozstawiony przed Sampdorią ? I to jest właśnie nieuczciwe i kluczowy jest też terminarz, Inter gra na koniec z trudnymi rywalami co 3 dni i wcisnęli tam jeszcze Juventus.To zdecydowanie jest wypaczające, bo o ile z taką Sampdorią można zrobić rotacje, to już z Juve,Napoli czy Atalantą nie bardzo.Wypowiedzi innych trenerów też powinny ci dać do myślenia.        
5.No nie cała liga bo np. Lazio to ma same zyski,ale nie o tym, Inter jest obecnie w najgorzej sytuacji  wiec nie powinno cie dziwić,że to my najwięcej piszemy w dodatku te newsy dotyczą bezpośrednio Interu,a nie Torino.To oczywiste ,że przyglądamy się ruchom Lega Calcio.
6.No właśnie to dla was nie problem natomiast dla nas to nierówne traktowanie, bo to Sampdoria powinna być wciśnięta w nasz maraton a nie Juve i to byłoby sprawiedliwe. To Juve powinno czekać na termin a nie Sampdoria. Widzisz nie dotyczy was dlatego masz to w dupie,wiec nie bełkot tylko niesprawiedliwość.
7.To priorytet dla ligi xd *h** ,że to jest na niekorzyść Interu, i takie to właśnie twoje rozumowanie.
7.A czy ktoś tego nie rozumie ? haha
Tak ,że tego zmiatam ciebie z tą twoją szachownicą i kończę bo nie potrafisz grać u ciebie pionek ma właściwości wszystkich innych figur,elo bez odbioru.
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
08.03.2020 01:22
https://fcinter.pl/news/ile-rocznie -traci-inter-przez-gre-na-san-siro
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
08.03.2020 01:21
Bang
Jeśli nie jesteś trollem to zwyczajnie jesteś głupi , bo wielokrotnie się ostatnio zaorałeś pisząc głupoty i dalej w to brnąłeś , do tego pokazałeś prawdziwą twarz,wcześniej udawałeś, obiektywnego usera.  Mamy u ciebie przej***** ? No już trzęsę portkami...


Wojo specjalnie postanowiłem  ci poszukać i znalazłem,trochę mnie pamięć jednak myliła i nie do końca miałem racje bo 24 mln to kwota  którą Inter traci rocznie do Juve,tak czy siak dalej wychodzi na to ,że te kwoty są z dupy bo 24 miliony różnicy masz przez cały rok ,a tu na 3 meczach 9 mln xd  
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
07.03.2020 21:52
Tak wojo ,kwota wynajmu jest stała to chyba logiczne , zmienne są koszty zarządzania jak różnego rodzaju naprawy itp. średnio oba kluby z Mediolanu płacą po 24 mln za sezon, oprócz tego oba kluby  tracą też możliwy zarobek na nazwie stadionu, czy organizowaniu imprez komercyjnych.Fajnie,że chociaż jedna osoba ze środowiska kibiców Juve widzi ,że te liczby są niedorzeczne.  
artykuł: Juventus monitoruje sytuację ter Stegena
07.03.2020 19:43
Kibic Mediolańskiej ekipy jadący ciągle po Interze ? prędzej to twoje konto.
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
07.03.2020 19:30
Catalina , teraz wytłumacz co w związku z tym? ,przecież mówimy o tym kto najwięcej straci, Inter płaci za wynajem i teraz będzie musiał pokryci te koszta z innych środków ,wiec to również należy wliczyć w straty. Własność stadionu w tym przypadku nie gra żadnej roli.

@Mono
Jesteś zwykłym trollem nie robisz nic innego jak najazd na Inter i jego kibiców.  

@Jeff
Inter wynajmuje San Siro a nie dzieli się zyskami, roczny koszt to 24 mln euro.
Jak wynika z  raportu który tu wkleiłeś, różnica to 15 mln i to biorąc pod uwagę wiele meczów  , a tu masz niebotyczne 9 mln różnicy i to na 3 meczach xd   to chyba kończy dyskusje, prawda ?
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
07.03.2020 18:49
Na Inter przychodzi średnio 65800 widzów, liczmy ,że bilet kosztuje 40 euro jak to podawał Boyssan,a wiadomo że tak nie jest bo ceny są różne. 40 x 65800 =  ‭2 632 000‬ , tak jak mówiłem,podane liczby są z dupy.

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
1.xxBANGxx08-03-2020

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.